BILETA PER FRANCË!

Shitet nga: Halit 11 Shk 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Kam paguar bileten per ndeshjen Shqipëri - Francë e cila zhvillohet ne Marseille me 15.06.2016 ne ora 21:00, per shkak te largesise se madhe kerkoj nga kushdo qe posedon/ ka paguar bilete te ndeshjes Shqiperi -Zvicerr dhe deshiron ta ndrroj lus te me kontaktoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim