Bileta Euro 2016 (France-Shqiperi)

Shitet nga: Geni 14 Pri 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 2 bileta per Euro 2016 ndeshja France - Shqiperi (kategoria 4) dt 15 Qershor ora 21:00 ne Marseje.

Biletat i disponoj gjendje dhe mund ti merrni direkt pasi te keni kryer pagesen ose mund tjua postoj anembane botes sipas deshires.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim