Conference Biznesi dhe Panair per Edukim Dhe Punsi

Shitet nga: Asim 08 Gsh 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Nga data 08 deri me 14 Shtator ne Dubai/Emiratet E Bashkuara do te mbahet:

1.Konferenc me Investor dhe pronar projektesh.

2. Panairi Per Export-Import mallra

Panairi per edukim dhe punsim
pjesmarres universitete nga UAE..student..pun dhenese dhe kompani te njohura lokale.

per ma shum mos hesitoni te na shkruani ne emajlin ton: ikcoc@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim