Ju ofrojme pushime ne Hotel PlazhiAthina velipoj

Shitet nga: Korab 18 Krr 06:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hotel Athina - Velipoje
Hotel athina eshte i vendosur ne nje zone te qete dhe te pershtatshme 200m larg detit dhe afer qendres gjithashtu. Hoteli i ofron klientave nje ambient elegant dhe familiar. Hote Athina eshte nje hotel modern dhe komfort, ka nje kapacitet prej rreth 36 dhomave,jane me klim dhe te cilat jane te mobiluara me mobilie moderne. Sherbimi per bar dhe restorant eshte gjithmone i hapur per klientat, gjithashtu hoteli ofron edhe vende te mjaftueshme per parking po ashtu kemi edhe pllazhin tone mundeni me kontaktu viber +37745644680 korabi
Dhomat Cift - 2 Persona
check Tualet check Ballkon
check Internet check Air Conditioner
check Set gatimi check Bar
check Frigorifer check TV Plasma
Feature image
DATE CMIMI 1 PERSON-ALL INCLUDED pension komplet
1 - 15 Qershor: 10 EURO 15 EURO
16 - 30 Qershor: 15 EURO
1 - 15 Korrik: 15 EURO
16 - 31 Korrik: 20 EURO 18 EURO
1 - 15 Gusht: 25 EURO
16 - 31 Gusht: 20 EURO
Cift dhe femije - 3 Persona
check Tualet check Ballkon
check Internet check Air Conditioner
check Set gatimi check Bar
check Frigorifer check TV Plasma
Feature image
DATE CMIMI 1 PERSON-ALL INCLUDED
1 - 15 Qershor: 10 EURO 15 EURO
16 - 30 Qershor: 15 EURO
1 - 15 Korrik: 15 EURO
16 - 31 Korrik: 20 EURO 18 EURO
1 - 15 Gusht: 25 EURO
16 - 31 Gusht: 20 EURO
Dhoma familjare - 4 Persona
check Tualet check Ballkon
check Internet check Air Conditioner
check Set gatimi check Bar
check Frigorifer check TV Plasma
Feature image
DATE CMIMI 1 PERSON-ALL INCLUDED
1 - 15 Qershor: 15 EURO 15 EURO
16 - 30 Qershor: 20 EURO
1 - 15 Korrik: 20 EURO
16 - 31 Korrik: 25 EURO 18 EURO
1 - 15 Gusht: 30 EURO
16 - 31 Gusht: 25 EURO
Dhoma familjare - 5 Persona
check Tualet check Ballkon
check Internet check Air Conditioner
check Set gatimi check Bar
check Frigorifer check TV Plasma
Feature image
DATE CMIMI 1 PERSON-ALL INCLUDED
1 - 15 Qershor: 15 EURO 15 EURO
16 - 30 Qershor: 20 EURO
1 - 15 Korrik: 20 EURO
16 - 31 Korrik: 25 EURO 18 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim