Pushime Verore "& " Ekskurzione " 2 - 3 ditore n

Shitet nga: Oferte Verore - Pushime Verore ne Shqiperi 03 Pri 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
" Pushime Verore "& " Ekskurzione " 2 - 3 ditore në Shqipëri "

Nisja behet me date : 20.Qershor.2016
Koha e Fundit per Rezervime: 10 Qershor 2016

1. * Çmimi për Studentët e Qendrës UNIVERSI - 20 EURO
2. * Çmimi për Të Interesuarit e tjerë - 30 EURO
3. * Rezervimet në Grupe .. kanë Zbritje - 5 Euro ..
4. * Familjet e Dëshmorëve & Veteranët e Luftës - 15 Euro !!

( Në këto çmime përfshihen për 3 dit qendrimi :
1. Udhëtimi me Autobus & 2. Fjetja ) dhe 3. (1 ) Pije GRATIS !!

Kontakt: 045 565 389
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim