Transport te udhetarve

Shitet nga: transport 30 Nën 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
tansportojm udhetar per ne aeroport dhe qytete te kosoves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim