>>>>>>ME SHUME SE 600 TESHA VETUM 400 EURO NGA G..

Shitet nga: GJERMANIA 28 Pri 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shiten me shum se 600 artikuj tesha te ardhura nga gjermania te llojev te ndryshme si:jakne,pantolla,maica,duksa,gjempera,farmerka,tesha kat ,shorce,fustana,funa, per te gjitha moshat per femra,mashkuj dhe femij ,teshat nuk jane te pikta as te demtume per me shum informata tel:049-22-99-69 ose viber +38649229969
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim