Fustan solem

Shitet nga: Fustan 08 Pri 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
shitet fustani solemn shum I bukur dhe fare pak I perdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim