Jeleku prej Arit

Shitet nga: Jelek Ari 08 Pri 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
shitet jeleku prej arit me kombinim me ari te bardh , I pa perdorun , dimijat dhe kemisha , te gjitha se bashku komplet 100€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim