"London Uk Shop" ne Dardani Prishtine shet gjit..

Shitet nga: Kastriot 25 Mar 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet malli me shumic dhe pakic per femra.mashkuj dhe femij me cmime shume te volitshme.Shitet edhe invertari.Te gjitha jane nga Anglia dhe me tiketa.Arsyeja e shitjes eshte sepse po mbullet lokali dhe po kthehemi per Londer.
Te interesuarit mund te kontaktojne permes emailit-numrit te telefonit dhe mund te vini drejt ne lokal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim