TEKSTILIT DHE INVENTARIT KOMPLET

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: fashion 09 Jan 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet komplet tekstili i butikut i cili eshte i cilsis se lart
te prodhuesve Astibo dhe Linea nga MAQEDONIA me nje qmim shum te volitshem malli shitet komplet me inventar.Malli shitet per arsye te zgjerimit te biznesit ne tjeter veprimtari.Vlera e mallit arrin shumen rreth 10.000 euro.
Bej kompenzim edhe me vetura ose gjip. .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim