veshje te ndryshe

Shitet nga: pallt dimri 01 Mar 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
.nje fustan shum I bukur gjithashtu e kam dhurat nga jasht 40 e.nji pal komplete .kmish dhe pantolla ngjyr kafe.jo te trasha 30e.gjithashtu nji fustan I pambukt ngjyr hiri me I trash shum I bukur I pa perdorur 30e.qmimet mund ti diskutojm mvaret qka do merrni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim