Akcesore pune dore

Shitet nga: Tara Handmade 24 Mar 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
BEJME AKCESORE,VESHJE,MBATHJE,DHE SHUME QKA PER SHTEPIEN TUAJ TE GJITHA PUNE DORE
ME SHUMICE DHE ME PAKICE, PUNOJME PER TERE KOSOVEN DERGESA FALAS,QMIME TE VOLITSHME DHE TE ULETA PER ME SHUME INFO. MUND TE NA KONTAKTONI NE FAQEN TONE NE FACEBOOK
Tara-handmade BLEJ online dergesa FALAS
po ashtu dhe ne grupin tone te Tara handmade -pune dore JU MIRE PRESIM

#TaraHandmade
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim