Akcion Akcion Kemisha nusnije nga Rahoveci

Shitet nga: Adla 27 Maj 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes me shumice dhe pakice kemisha per nuse te punuara me dore modelet me te reja nga Rahoveci, te cilat vishen me dallama dhe me jelek ari, kemi kemishe ngjyre te bardhe dhe ngjyre ari
Kemi dy lloje modelesh, me jake dhe pa jake sic shihen ne foto.
Cmimet me shumice jane 25 euro me pakice per cop eshte 30 euro,Por edhe i diskutueshem...
Na kontaktoni ne viber mund te ju dergoj edhe foto tjera,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim