Aksesore per martese

Shitet nga: Vjosa 24 Shk 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes kurora te ndryshme dhe aksesore per floke te gjitha te punuara me dore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim