Bizhuteri unike per femra

Shitet nga: Aida 17 Jan 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes bizhuteri te ardhura nga Suedia, si qafore, vath dhe bylezyk, ndersa qaforet me rruaza jane pune dore, punojm edhe me porosi. Bizhuterit qe jan me tiketa jan te reja, ndersa ato qe nuk kan jan shum pak te perdorua, dhe jane ne gjendje te mire.
Qmimet i kan secila ne foto; per cdo informat me shkuaj ne imel; fida1675@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim