Bund

Shitet nga: ferjanda 20 Gsh 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
kam nje bund e cila eshte prej amerike dhe eshte bler 2500$numri: 045567786
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim