Cokulla per skijim dhe mbathje te perditshme gja..

Shitet nga: jeta 13 Shk 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
cokullat jane te blera ne albi mall ne vitin 2015, nuk mka ra mi vesh as tri here, nr eshte37, e kam edhe kuponin fiskal ku shkruhet data e blerjes dhe qmimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim