Dallam e gjate (veshje kombetare)nga Kruja e Shq..

Shitet nga: nikki 07 Pri 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
shes dallamen e gjate te nuseris punim dore nga Kruja eeShqiperise,qmimi 150 Euro,Te interesurat mund te kontaktojne dhe ne Wiber 049 588 583
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim