Dallama jeleku

Shitet nga: Eeee 06 Shk 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shiten kimplet si ne foto dallama jeleku dhe te tjerat jan bler 1000€ vetom kmisha esht bler 280€ shiten komplet per vetom 500€ URGJENTT NJEHER TE PERDURURA PLOS DY FUSTANA NGA 100€ oferta VLEN ME KIT QMIM KOMPLET PER VETOM 500€ DEJ NFUND TE SHKURTIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim