Dallama nuserije

Shitet nga: Dallama 20 Pri 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes dallamen dhe mitanin asnjehere te veshur,jane pune dore nuk ka pune teknike aspak.
mitani e ka cmimin 300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim