Dallama

Shitet nga: Dallama 15 Tet 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes dallamën e veshur 3 herë krejt e cila është punëdore. Është e kaltër e mbylltë (teget) dhe vjen komplet me këmishë,shallvare, tasfes dhe këmbëza. Ështe blerë 700€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim