Dallama

Shitet nga: Dallama 01 Qer 01:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes dallamen komplet me kemishe,shallvare,tasfes dhe komezat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim