Dimija me cmim te volitshem!!

Shitet nga: remzie 08 Pri 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes te gjithe veshjen qe eshte e paraqitur ne fotografi. Kesaj veshje I bashkangjitet edhe mindili i dores, tasvesi, velloja, mbulesa per karrige, xhemperi I bardhe, lulja e dores dhe 4 pale kepuca nr 49(1 pale ngjyre argjendi, 2 pale ngjyre ari 1 pale ngjyre te kuqe ). Ju garantoje per cilesine e kesaj veshje(te gjitha keto jane te reja) dhe te gjitha keto mund ti keni me nje cmim te volitshem.
Falemnderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim