Dy fustana nga Amerika

Shitet nga: Eeeee 11 Mar 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
SHITEN DY FUSTANA JAN BLER NGA 450€ SHITEN PER VETOM 80€ NJEHER KREJT TE PERDURURA PER ME SHUM MUND TE KONTAKTONI DHE NE VIBER oferta me kit qmim vlen dej me 8MARS NUK ESHT QMIMI I FUNDIT SHTYHET OFERTA DERI ME 12MARS ME KIT QMIM PEER VETOM 80ERO TE DYT FUSTANAT E KAN QMIMIN 80ERO zbritet qmimi per vetom 70ero qmimi i diskutushem oferta deri me 12mars
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim