Dy fustana nga amerika

Shitet nga: Eeee 02 Pri 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shiten te dyt fustanat ekan qmimin nga 80€ ja bler ne amerik 450€ shiten per vetom 80€ per me shum kontakto dhe ne viber.. Oferta me kit qmimi vlen deri me 31mars KREJT NIHER TE PERDURURA kontako dhe ne viber +37745593924 shtyhet oferta deri me 6 prill
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim