ELLE shoes Cizme te lekures

Shitet nga: Linda 19 Shk 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes cizmet te firmes ELLE 2 here te perdorura sepse mua numri nuk po me pershtatet. Jane Lekur jashte dhe mbrenda, dhe te nalta 9 cmm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim