FUSTAN NUSERIE ME QERA

Shitet nga: Beti 02 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Jepet fustani nuserise me qera, numer 38, me xinxhir prapa dhe pulla.
Fustani ka koshin e vet si dhe duvakun.

Te interesuarit te telefonojne ne numrin e dhene per cdo infromacion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim