FUSTAN NUSERIE ME QERA

Shitet nga: Beti 02 Mar 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Fustani eshte i pershtatshem si per numer 36 dhe 38 pasi eshte me lidhese prapa.Fustani shoqerohet me koshin,duvakun dhe nji aksesor per koke.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim