FUSTANE NUSERIE

Shitet nga: Yulia 21 Shk 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet fustan nuserie. Katalogje dhe çmimi FACEBOOK: YULIA DRESS.
Fustanet jane teper elegante dhe ofrohen me cmim shume te arsyeshem (nga 145 EUR).
Kontaktoni ne email: eurofashiondress@gmail.com (FACEBOOK: YULIA DRESS).
Transporti 25-30 EUR (20-30 ditë).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim