Fundi

Shitet nga: Fundi 06 Mar 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Fund me ngjyr te zez prej leshi i ngroht dhe mjaft elegant
Tuzzi nr 36
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim