Fustan, duvak, kurore dhe kepuce nuserije!

Shitet nga: Fustan Nuserije 07 Jan 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Fustani, duvaku dhe kurora jane nga Britania e Madhe, ndersa, kepucet jane Migato (brend Greke).

Madhesia e fustanit eshte e pershtatshme per te gjithe trupat (S,M,L,XL) pasi fustani eshte me lidhese mbrapa dhe mund te pershtatet leht. Ndersa, numri i kepuceve eshte nr.38.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim