Fustan Nuserie

Shitet nga: Jeta 18 Dhj 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Fustan nuserie i punuar me gur, mundeni te ja heqni bishtin mbrapa dhe te perdoret edhe si fustan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim