Fustan Nuserie

Shitet nga: Hana 16 Shk 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes fustanin e bardhe vetem nje here i perdorur bashke me doreza dhe kurore.Eshte identik si ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim