Fustan Solem

Shitet nga: Tringa 10 Sht 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Fusta i gjat ,ngjyra e bardh e punuar me zingjir ngjyr arii dhe i koleksionuar nga nje dizajner nga italia . Dhe vetem nje her i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim