Fustan dhe peliqe

Shitet nga: Fustan dhe peliqe 27 Dhj 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes fustanin nga Londra e firmes "Karren Millen" , nr.14, me qmim 70€, si dhe
Peliqen nga Italia nr42, me qmim 50€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim