Fustan elegant

Shitet nga: Rita 04 Nën 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet fustani me ngjyre te kuqe elegant pjesa e siperme i punuar me gure ,nga gjoksi deri tek gjunjet eshte i ngushte pastaj nga gjunjet eshte ne gllok fustani rri shum bukur ne te veshur ,ka material kualitativ dhe streq (liker)Fustani eshte i veshur vetem 1 here.Eshte ai qe shihet ne foto.Nr i fustanit eshte 40, mund ti bije edhe mases 38.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim