Fustan i Bardhe

Shitet nga: Qendresa 25 Nën 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet fustani I bardhe i veshur vetem nje her.
Eshte blere, punuar dhe dizajnuar në studion VS (Valdrin Sahiti).
Qmimi i blerjes 2400€ ndersa shitet 1600€.
Te interesiarat te me kontaktojn në numrin 049585500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim