Fustan i ri elegant solemn

Shitet nga: Lola 19 Shk 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR   110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes fustanin e ri elegant/solemn te firmes "Grace Karin - GK" te blere ne Gjermani. Fustani eshte numer 40, dhe eshte i paperdorur. Mund te perdoret edhe per dy numra me te vegjel pasi e ka opsionin e lidhjes mbrapa dhe mund te shtrengohet e lirohet sipas nevojes. Shitet per vetem 75 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim