Fustan i zi

Shitet nga: Fustan 15 Jan 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
shitet fustani I zi eshte dy pjesesh korset dhe fund me gur siq e shihni ne foto eshte shum I bukur dhe elegant
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim