Fustan nuserie me qera

Shitet nga: Z 01 Gsh 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Leshoj vellon me qira e cila eshte veshur vetem njehere ne diten time te dasmes nga une dhe nuk eshte perdorur me,vello eshte punim dore dhe eshte me material shume te shtrenjte., eshte me lidhese mrapa keshtu qe mundet me u shtrengu sa te don madhesia eshte 38-40.Te interesuarat munden me me kontaktu dhe me ardhe me e provu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim