Fustan nuserie me qira

Shitet nga: Nita 18 Qer 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Fustan nuserie me qira, i veshur vetem nje here, ngjyre qumeshti (krem) apo shampanje. E dizejnuar dhe punuar nga kreatore e famshme e modes ne Kosove. Numri M. Ipet me qira vetem fustani. Cmimi 150€ me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim