Fustan per nuse urgjent

Shitet nga: arta 24 Shk 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
shes fustan nuserie vetem 20 shitet per arsye private
i bler shtrejt vetem 2 her i veshur
mundeni me ardh me pa me provu dhe me pa qfare kualiteti eshte
do bindeni kur ta shihni e ta provoni ..


ju lutem vetem serioz te lajmrohen .........,,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim