Fustan shum i mir

Shitet nga: x 24 Mar 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Fustani eshte shum i rujtur eshte perdor veten 3 ore, e kam ble ne Finland. E kam qit me shite per arsye se jam trash pak dhe nuk po muj e perdori me, nuk eshte demtum askun.Nr. i fustanit 38-40
Kontaktete ne nr: 049 651 893 & 044 944 412
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim