Fustan solemn - JOVANI, nga Amerika, kaltert mby..

Shitet nga: Merita 19 Pri 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Jovani Fustan solemn per dasma apo mramje, i ardhur nga Amerika. Numri 44 apo numri amerikan 14.Ngjyra kaltert mbyllt. Ka shallin e punuar me gurre i cili mund te vihet apo hiqet, shih viedon. Eshte veshur njehere dhe pastruar ne pastrim kimik. Cmimi origjinal ka qene 450 euro. Mund te kontaktoni edhe ne Viber. Ngjyra eshte e kalter, jo si ne foto. Numri i modelit eshte 111034. https://www.youtube.com/watch?v=-HJMTAyWAFg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim