Fustan solemn,dhe per mbremje

Shitet nga: Oferte 23 Shk 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Fustani eshte i bler ne ndje dyqan unik, eshte veshur vetem nje her pra mund te them se eshte plotesisht i ri i pa demtuar askund. Ka nje model te vecante,siq e shihni ne foto...
Te interesuarat me kontaktoni , OFERTA zgjat vetem 4 dite.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim