Fustan solemn nga Londra

Shitet nga: Vesa 11 Gsh 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes fustan solemn i ardhur nga Londra
Fustani ka madhesin S
Fustani eshte i ri,i pa perdorur siq shihet edhe ne foto.
Per informata me te hollesishme kontakto ne viber dhe ne numer te telefonit : 049-865-275
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim