Fustan solemn nr 38 per nuse / dasma

Shitet nga: L 23 Qer 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Fustani solemn eshte komplet ngjyre pembe / vjollce me nje pjese te zeze me gure shume te bukur mbi bel. Fustani ka forme peshku dhe eshte i pershtatshem per femra te gjata (por mund te shkurtohet). Cmimi i tij ka qene 280 euro ne La Mode te pallati i rinise, kurse tani i perdorur shitet per 80 euro (cmimin nuk mundem me e ule me shume). Nese jeni e interesuar, mundeni me ardhe me e provu (Prishtine). Me kontaktoni nepermjet viber apo tel.

darsma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim