Fustan te paperdorur

Shitet nga: fustana 30 Gsh 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
fustanat jan te pa perdorur , madhesia M
ngjyart : i gjelbert dhe i kaltert
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim