Fustan

Shitet nga: Fustan 21 Pri 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
2 Fusta jan i kuqi esht me lidhca mrapa dhe me patent ..
Per ma shim info mundeni edhe viber me kontakt...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim